Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Budownictwo, Przemysł

Czemu warto w magazynach stosować odpowiednie kurtyny

Rozplanowanie magazynu, hali sklepowej czy produkcyjnej w taki sposób, aby dało się z nich wygodnie korzystać, wymaga użycia paru ciekawych pomysłów. Jednym z nich są kurtyny magazynowe, jakie od wielu lat cieszą się dużą popularnością i sprawdzają się świetnie w takiej roli. Tego typu kurtyny są najczęściej robione z pasków foliowych o różnej szerokości.

Z reguły taka folia będzie gruba i solidna, z tego też powodu bez problemów wytrzyma codzienne użytkowanie przez wiele lat. Tego typu paski w zależności od miejsca zamontowania mogą mieć między kilka a kilkanaście centymetrów, a zasłaniać mogą nawet kilkumetrowe otwory. Przeważnie są one przyczepione do górnej części takiego otworu, lecz spotkać też można przesuwne wersje. Wówczas paski są montowane w odpowiedniej ramce, którą w razie potrzeby da się odsunąć i otworzyć całkowicie otwór.

Najczęściej spotyka się je w przezroczystej wersji, lecz w razie potrzeby nie będzie problemu aby znaleźć w sprzedaży inne barwy. Głównym plusem takich kurtyn jest skuteczne, a równocześnie wygodne zabezpieczenie bram czy drzwi. Wiszące paski będą na siebie nachodzić, dzięki czemu chronią środek przed niską temperaturą, wiatrem czy pyłem i kurzem. Bez żadnych problemów można przez nie przejeżdżać czy przechodzić, i po tym samoczynnie wracają do swojej pierwotnej pozycji. Ta metoda jest zresztą wykorzystywana bardziej wszechstronnie. Można przy jej pomocy wyznaczyć przykładowo miejsca pracy, osłaniać maszyny czy dzielić pomieszczenia na mniejsze.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz