Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Czworonóg musi posiadać lidera – szkolenie psów

Nie musisz nigdy uderzyć pieska z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego uczynić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego aniżeli to, iż pies może się ciebie obawiać i posłuszeństwo rodzi się wówczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, jednak to jest zupełnie przeciwne w rezultatach dla efektywnego szkolenia psów każdego typu. By skutecznie kształcić psa musisz nauczyć się zrozumieć, Jak pies myśli – jak wybrać psie przedszkole. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne.

Taka jest ich istota. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w jakim każdy dostaje głos. Z punktu widzenia pieska, jest to absolutnie potrzebne posiadać lidera. Taki lider podejmuje decyzje oraz utrzymuje bezpiecznych warunkach innych. Jest to coś co trzeba zrobić, by zrozumieć, Chyba że jesteś psem alfa czy też twój pies będzie alfa – lider, wówczas inaczej się to będzie rozkładać. On może w owym czasie warczeć oraz warczeć, ponieważ jak inaczej mógłby pokazać innym, że jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

Wobec tego przede wszystkim trzeba wiedzieć, iż on chce podkreślić swoją pozycję, jakkolwiek to ty masz być jego liderem – okaż mu to, niemniej jednak nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, jaki zrozumie pies.

Gdy pies jest niegrzeczny najzwyczajniej w świecie zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam i stój nad nim, mówiąc nie. Silnie trzymaj i mocnym głosem mów nie. Jedyną rzeczą, jaka się liczy, to jest ton głosu- ma obowiązek być zdecydowany. Kolejną rzeczą do zrobienia jest zademonstrować mu, co jest prawidłowe oraz jakie zachowanie jest profesjonalne. Gdy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to odpowiedni pomysł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz