Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Działający na terenie Tarnowskich Gór ośrodek RÓWNO – WAGA z bogatą ofertą rehabilitacyjną

Zajęcia z terapii SI proponowane w centrum RÓWNO – WAGA w Tarnowskich Górach proponowane są dla najmłodszych, którzy mają zaburzenia w zakresie funkcjonowania poszczególnych zmysłów. Każdy rodzic, który zapisuje własne dziecko na terapia si Śląsk ma pewność, że jego maluch będzie doskonale zaopiekowany i będą zajmować się nim certyfikowani eksperci.

Sporym atutem ośrodka pozostaje to, że każdy plan pomocy jest ustalony na indywidualnych regułach. Za pośrednictwem ukierunkowanej zabawy wspierane są zmysły dziecka, co usprawni jednocześnie motorykę małą i dużą oraz koordynację wzrokowo – ruchową.

Celem tej terapii jest dostarczenie dziecku kontrolowanej liczby bodźców zmysłowych, co przekłada się na ulepszeniu integracji bodźców docierających do malucha z zewnątrz, jak i z jego ciała. Najpierw odbywa się diagnoza si Śląsk, mająca na celu dobrać dopasowane ćwiczenia dla danego malucha.

Zajęcia mają miejsce w sali do tego przystosowanej, w jakiej używany jest wyspecjalizowany sprzęt: podwieszane platformy, huśtawki, hamaki, deskorolki, trampoliny, tunele, piłki gimnastyczne, równoważnie a także materiały mające różną fakturę, przeznaczone do stymulowania dotykowej, wzrokowej, węchowej i smakowej.

Oferowana terapia si śląskie przeznaczona jest między innymi do maluchów: z nadwrażliwością na dotyk, nielubiących zakładać strojów z metką, nielubiących zabaw w piasku, ciągle się potykających, z wybiórczością pokarmową, ciągle pobudzonych, mających kłopoty z rysowaniem, mających problemy z napięciem mięśniowym, zlęknionych oraz nad wyraz wrażliwych na głośne dźwięki. Diagnoza obejmuje: testy południowokalifornijskie, obserwację kliniczną dziecka, obserwację swobodnego zachowania dziecka, wywiad z opiekunami. Ćwiczenia odbywają się w wyposażonym gabinecie, a pedagodzy oraz fizjoterapeuci, posiadają odpowiednie dyplomy, zatwierdzające ich kompetencje. Jest to rekomendowany ośrodek w województwie śląskim.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz