Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Inne

Działania plastyczne oraz lifting twarzy – z jakiego powodu należałoby się na nie zdecydować?

Kiedyś każdy z nas próbował się odchudzać, niemniej jednak nie u każdego było widać wyniki. Lata ćwiczeń, mogą dać takie rezultaty, jakie byśmy pragnęli, jednakowoż czasem jest tak że rezultat niepożądany z jakim ludzie się napotykają to zwisająca skóra na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja naciągnięcia skóry, i usunięcie bezużytecznej ilości. To jest następny zabieg chirurgi plastycznej, na jaką piszą się naturalnie takie osoby.

Mimo to nie wyłącznie, też do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to całkowicie nieinwazyjna oraz bezpieczna metoda zamykania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na domenie internetowej https://www.wrosinski.pl/zabiegi/liposukcja/. Zabieg wykonywany jest przy zastosowaniu urządzenia, które działa w oparciu wykorzystująca współgranie fal dźwiękowych i fal ultradźwiękowych. Intensywne fale dźwiękowe emitowane przez głowicę o dojrzewającym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję i wywołują szereg pomocnych zmian. Najważniejsze wyniki zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, poprawniejszy drenaż płynów.

Dopełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki nadawane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych poprzednio tkanek tłuszczowych. Zabieg jest na wskroś bezbolesny oraz nie potrzebuje hospitalizacji. Żeby dostarczył oczekiwane efekty, tkanka tłuszczowa powinna posiadać grubość co najmniej 2 cm, właśnie dlatego zabiegu nie wykonuje się na twarzy oraz szyi. W wypadku kolosalnej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W rezultacie cera jest bardziej napięta, bez cellulitu i z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz