Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Użyteczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner to przezroczyste przegrody osłaniające sąsiedztwo stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania podczerwonego oraz ultrafioletowego, jakie jest wywołane przez łuk spawalniczy. Imponująca redukcja światła odbitego zwiększy poziom bezpieczeństwa spawacza i podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze chronią też przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a przebywają w pobliżu stanowiska spawalniczego. Oferowane przez producenta zasłony spawalnicze posiadają 2 krawędzie wzmacniane na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie złożone i złączone cieplnie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmocnione otwory, jakie służą do zawieszenia zasłon na haczykach zrobionych ze stali. Konsumenci mają możliwość dobierać produkty z asortymentu bądź mogą decydować się na zasłony wykonane na indywidualne zamówienie.

Wyroby takie spełniają ustalenia normy PN – EN ISO 25980:2014. Ten typ folii spawalniczej jest trwale oznakowany. Nie można takiego znacznika usuwać lub zmienić. Oznaczenie złożone jest z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora albo importera a także daty wyprodukowania. W taki sposób oznakowana kotara spawalnicza ma gwarancję przydatności podczas spawania. Na stronie producenta można znaleźć praktyczne rady związane z montażem i sposobem zastosowania zasłon spawalniczych. Dlatego rozsądnie jest się z tym obeznać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz