Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Estetyczna medycyna – nowoczesne urządzenia stosowane do zabiegów

Chyba każdy, kto interesuje się medycyną estetyczną wie bardzo dobrze, jak dużą rolę odgrywają w niej zaawansowane urządzenia. Technologiczne możliwości poszły w tym zakresie bardzo do przodu, oferując obecnie możliwości, jakie jeszcze przed kilkunastu laty nie były możliwe. Na przykład to dotyczy laserów. Te od bardzo dawna są wykorzystywane do poprawy urody, ale w ostatnich latach na rynku zaczęły się pojawiać lasery oparte na diodach. Wykorzystywane są w nich niezwykle dokładne głowice, dzięki którym można dotrzeć do każdego włoska i skutecznie go zniszczyć.

Depilacja laserowa Kraków realizowana przy pomocy tych przyrządów jest bardzo bezpieczna i szybka. Włoski są usuwane w zasadzie bez bólu, a efekty będą się utrzymywać przez długi okres czasu. Niezwykle interesująco inżynierowie wykorzystali również niską temperaturę. Jedną z najnowszych nowinek w zakresie pozbywania się tłuszczu jest kriolipoliza cooltech Kraków. W metodzie tej na komórki tłuszczowe oddziałuje się zimnem, i pod wpływem niskiej temperatury następuje rozpad, nazywany lipozą.

Równocześnie wszystkie inne tkanki, na przykład takie jak nerwy, skóra czy mięśnie pozostają w nienaruszonym stanie. Jeżeli któraś z pań zdecyduje się pozbyć swoich zmarszczek, to będzie na nią czekał następny nowoczesny przyrząd, czyli NuEra Tight Kraków. W przypadku tego urządzenia wykorzystuje się fale radiowe, o kilku rodzajach częstotliwości. Wpływ takich fal na wygląd skóry jest nie do przecenienia, świetnie ją ujędrniając i pozbywając się wszelkich niedoskonałości. Oczywiście również będą to zabiegi bezbolesne i w pełni bezpieczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz