Inne

Etyka reklamy oraz metody prowadzenia fanpage

Jedna z najpopularniejszych reklam, jaka jest w formie, jaką jest marketing internetowy to Baner, innymi słowy jedna z najstarszych form, jakkolwiek w dalszym ciągu skuteczna i niejednokrotnie stosowana w sieci. Przeważnie ten typ reklamy jest umieszczany na witrynie internetowej czy także domenie WWW, zaś, kiedy ewentualny użytkownik internetu kliknie w banek zostaje skierowany do strony, jaka jest reklamowana przez Baner.

W dzisiejszych czasach objętość banera nie może przekroczyć 15kB. Innym elementem reklamy, jakim wyróżnia się marketing internetowy jest Box śródtekstowy, innymi słowy inaczej Baner graficzny, jaki umieszczany jest na wewnętrznej domenie internetowej, w postaci wyśrodkowanej – wypróbuj prowadzenie facebook.

Z reguły wewnątrz reklamy graficznej znajduje się tekst, a jego cechą charakterystyczną jest obszerna powierzchnia. Marketing internetowy posiada również buton, czyli niewielką reklamę graficzną, która znajduje się w witrynach tematycznych, oraz jest ona dzisiaj przeważnie wyprzedawana formą reklamy internetowej. Ta forma jest nieustannie prezentowana na domenie, dzięki czemu więcej osób może ją zobaczyć.

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz