Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Motoryzacja, Transport

Kierowanie autami przez niepełnosprawne osoby – jakie są możliwości

Urządzenia firmy Veigel są innowacyjnymi rozwiązaniami, jakie pozwalają na dostosowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb i wymagań osób mających ograniczenia ruchowe. Produkty te są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i niezależności kierowcom, którym trudności sprawia korzystanie z tradycyjnych pedałów hamulca i sprzęgła. Umożliwia to wygodne i bezpieczne kierowanie samochodami, co przekłada się na dużą poprawę niezależności osób które mają ruchowe problemy. Pośród szerokiej propozycji wyrobów tej firmy dużą popularnością cieszy cię ręczny gaz-hamulec, znany też jako RGH. Urządzenie to pozwala za pomocą rąk jednocześnie sterować hamulcem oraz gazem pojazdu, odbywa się to w bardzo intuicyjny i prosty sposób.

Dzięki temu osoby kierujące mają pełną kontrolę nad autem nawet przy wystąpieniu nieprzewidzianych sytuacji podczas jazdy. W szerokiej ofercie firmy znajduje się parę modeli tego mechanizmu, różniących się sterowaniem. W niektórych z nich żeby dodać gazu należy pokręcić dźwignią zgodnie ze wskazówkami zegara, a w niektórych trzeba ją pociągnąć do siebie. Poza tym niektóre z modeli wyposażone także mogą być w dodatkowe funkcje, na przykład takie jak sterowanie klaksonem czy kierunkowskazami. Firma podczas projektowania położyła spory nacisk na kwestie bezpieczeństwa. Dotyczy to przede wszystkim zapewnienia całkowitej kontroli nad jazdą samochodu przy pomocy zainstalowanego urządzenia, ale także zmniejszenia ryzyka wiążącego się z uszkodzeniami ciała przy wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz