Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Nowatorskie zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbycie się cellulitu

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z zastosowaniem lasera VARILITE, zaliczanego do nad wyraz uniwersalnych urządzeń. Taka nieszkodliwa metoda zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co zapewnia: bezzwłoczny efekt zamknięcia naczynek, zadowolenie pacjentów, nieinwazyjność a także utrzymanie poziomu bezpieczeństwa.

Wykonane przez ekspertów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emisji wiązek energii przechodzącej na konkretną głębokość w strefy skóry i w części jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Selektywna termoliza doprowadza do zaciśnięcia się oraz zniszczenia naczynka krwionośnego. W rezultacie takich procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, jakie je otoczą, a potem całkowicie znika.

Dochodzi do zamknięcia rozszerzonych naczynek, redukcji liczby naczyniaków rubinowych oraz obkurczania rumienia. Nowoczesne urządzenie pozwoli na użycie podwojonej długości fali, co pozwoli pozbywać się drobnych, jak i dużych zmian naczyniowych. Za każdym razem właściwości urządzenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Specjaliści podejmują się domykania naczynek na policzkach a także na kończynach dolnych. Kosztorys wraz z charakterystyką zabiegu podane są na stronie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz