Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Odmładzanie – czy warto wybrać się do salonu urody?

Metodę mezoterapeutyczną wykoncypowano w latach pięćdziesiątych XX wieku, jednak spopularyzowana została dopiero jakiekolwiek dwadzieścia lat później. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, użytkowana jest w celach leczniczych, profilaktycznych i najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej dowiesz się na Mezoterapia Jastrzębie-Zdrój. Bazuje ona na dostarczeniu cerze mieszaniny elementów odżywczych oraz stymulujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu ciąg zastrzyków śródskórnych za pomocą niezmiernie cienkiej igły. Metoda ta stosowana jest z rozkoszą przez osoby potrzebujące zredukować zmarszczki i ogólnie poprawić, odmłodzić swoją skórę.

Przeprowadzenie takiego zabiegu przez lekarza specjalistę nie wymaga hospitalizacji, ani całościowego znieczulenia czy poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest więc za terapię bezpieczną i bezbolesną. Dla uzyskania pożądanego efektu potrzebne jest jednakże poddanie się cyklowi zabiegów, jakiego intensywność wyznacza lekarz. Jak na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Bezpośrednie zasilenie komórek cery substancjami regenerującymi lub też stymulującymi świadczy typ iniekcji śródskórnej. Mezotarapia jest zabiegiem w zasadzie nie powodujący dokuczliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Jednakże pacjenci z małym progiem odczuwania bólu mogą posiadać na wstępie zaaplikowany miejscowo krem znieczulający. Kiedy zacznie on działać substancje uzdrawiające wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w bardzo cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz