Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: obszerna oferta zajęć lingwistycznych

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova wystosowała obszerną ofertę zajęć lingwistycznych. Udostępnione zajęcia prowadzone są przez mających doświadczenie ekspertów, a więc nie trzeba się bać, że nie będą miały wartej uwagi formy. Przykładowo, będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa można liczyć na to, że zajęcia będą odbywały się z sporym naciskiem na posługiwanie się językiem, co pozwoli na lepsze przyswojenie wiedzy.

Obszar każdych spotkań będzie również na sposób indywidualny dopasowany do potrzeb kursantów. Poza kursami do jakich zaliczają się polski dla firm szkolenia językowe Warszawa można też liczyć na możliwość korzystania z propozycji zrobienia tłumaczeń oraz przeprowadzanie audytów językowych. Kwestie szczegółowe dla wszystkich współprac wyznaczone są indywidualnie. Wszechstronna obsługa językowa realizowana może być dla klientów indywidualnych, ale też dla firm. Zajęcia mogą odbyć się w trybie online, jak i w siedzibie firmy.

W zależności od potrzeb osób zapisujących się na kursy, można wpisać się na język ogólny, jak i specjalistyczny. Nie ma znaczenia, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, spotkania i kontrole zostaną przygotowane na najwyższym poziomie. Z uwagi na to, iż Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE a także LanguageCert plus posiada licencję Ministerstwa Edukacji i Nauki do przeprowadzenia egzaminów z języka polskiego jako obcego, można oczekiwać, że szkolenia językowe Warszawa wyraźnie podniosą dotychczasowo wykazywane kompetencje lingwistyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz