Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Motoryzacja, Transport

Przyczepy kempingowe oraz ich potencjał – kemping Vestar lub Porto Sole?

Z trudem wyobrazić sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, przede wszystkim letniego urlopu niż Chorwacja. Jakim sposobem Istria, to oczywiście Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Okolica wyróżnia się nadzwyczajną lesistością oraz piękną zatoką. W tym miejscu natura jest nieomalże nietknięta przez człowieka. Woda jest bardzo czysta, a to naturalnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dosłownie wszystkich.

Zwiedzają je kompletne rodziny, z dziećmi; grupy kolegów, ludzie starsi. Średnia temperatura powietrza w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał względnie niedawno. Pozostały oddane do użytku baseny, też te z brodzikami, jakie przeznaczone są dla dzieci. Trochę starsze osoby mogą wypożyczyć łódkę bądź też rower wodny, dzięki jakim mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich naprawdę dużo. Jeśli pragniemy stosunkowo prędko dostać się do tych miejsc, posiadamy również szansę wypożyczenia motorówki, a nawet skutera.

Szczególnie okazałą uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się nadzwyczajny program animacyjny, jaki jest nadzwyczaj bogaty i posiada dwa warianty: dzienny oraz wieczorowy. Fenomenalnym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary kładzione nad Morzem Adriatyckim – jeżeli ma to być kemping, przekonaj się sprzedaż przyczep kempingowych. Przykładem takiego punktu może być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, jaki można przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży i zajmuje około pięciu minut. Miasto Vrsar raduje się niezwykłą popularnością przede wszystkim z tego względu, iż znajdują się w nim malownicze uliczki, które są bogate w sklepiki oraz knajpki. To właśnie w tych miejscach można rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a również miło spędzić czas. Podobno właśnie z tym miastem związana była ogromna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, iż jest przeznaczony dla turystów w rozmaitym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o trochę starszych osobach wybudowano w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża wzdłuż kempingu ma długość około półtora kilometra.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz