Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

Regenerowane wtryskiwacze – dlaczego opłaca się kupować

Posiadacze aut wyposażonych w silniki wysokoprężne muszą mierzyć się niejednokrotnie z wieloma kosztownymi usterkami. Powszechnie psują się w nich przykładowo turbosprężarki czy koła dwumasowe, a na naprawienie ich zależnie od marki trzeba wydać od tysiąca złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Bardzo podobnie będzie wyglądała sytuacja w przypadku wtryskiwaczy, które także w niektórych silnikach potrafią narobić wiele problemów. Producenci z reguły oceniają ich wytrzymałość do okołu 250 tysięcy przebytych kilometrów, i po przejechaniu tego dystansu często zaczynają doskwierać.

Objawia się to mniejszą mocą silnika i jego nierówną pracą, z tego też powodu jeśli ktoś dostrzeże takie rzeczy, albo co gorsza jeśli zaświeci się kontrolka, to należy jak najszybciej odwiedzić mechanika. Jeżeli chodzi o nowe wtryskiwacze do diesla, to sytuacja nie przedstawia się z nimi wesoło. Ponieważ dostępne są one jedynie w autoryzowanych serwisach, to posiadacze aut muszą się liczyć z dużymi wydatkami, przy starszych samochodach przekraczającymi ich wartość.

Alternatywną możliwością będzie zakup wtryskiwaczy po regeneracji, które można znaleźć w znacznie niższych cenach. Taka regeneracja pozwala na przywrócenie ich parametrów do stanu takiego jak przy nowych, co umożliwi jazdę przez kolejne lata. Chcąc zakupić takie wtryskiwacze po regeneracji przede wszystkim trzeba znać ich oznaczenie, ponieważ nawet przy tym samym modelu silnika wtryskiwacz 0445115008 nie zawsze spasuje do posiadanej jednostki.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz