Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Rzetelna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi

Badania genetyczne oferowane w poradni endokrynologicznej jaką zarządza profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są możliwe do wykonania, ponieważ doktor ten ma duże doświadczenie w onkogenetyce oraz stale dokształca się w tym obrębie. Jeżeli wobec tego jedynie endokrynolog olsztyn wykryje wskazania do zrobienia badania, to można prognozować, że zajmie się tym. Poradnia proponuje w takim razie usługi w obrębie zapobiegania, diagnostyki oraz wyleczenia chorób układu dokrewnego.

Diagnozowanie i leczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania odbywa się na podstawie nowoczesnych standardów. Jest to istotne, ponieważ zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą być powodem wielu schorzeń. Endokrynolog po szczegółowej konsultacji zapisze komplet badań dzięki jakim można spodziewać się trafnej diagnozy. Kiedy okaże się to konieczne, zlecone będą również badania genetyczne dla par zmagających się z bezpłodnością albo dla osób pozostających w obrębie prawdopodobieństwa zmagania się z rakiem.

Diagnostyka genetyczna zrobiona będzie również po otrzymaniu wyników badań. Wówczas ekspert może powziąć decyzję odnośnie dalszego leczenia. Specjalista współpracuje z Warsaw Genomics, gdzie może zlecić pełen zestaw badań genetycznych. Dokładne testy bazują na dokonaniach zagranicznych. Jeżeli odkryte będzie obciążenie genetyczne, można będzie podejmować działania które zabezpieczają przed chorobą albo pozwalające je wyleczyć.

Można także otaczać opieką lekarską pociechy pacjenta, które pozostają w grupie ryzyka. Inne konsultacje dotyczą tego typu przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Aby umówić się na wizytę wystarczy zadzwonić na numer telefonu wskazany na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz