Motoryzacja, Transport

Wczasy w Bieszczadach i ich urok – jak spędzić miło wakacje?

Pewnego lata pogoda w wielu przypadkach nie dopisywała nadmiernie niejednokrotnie. Skutkiem tego także zastanawiałam się, czy, jest sens w ogóle wybierać się na wczasy. Jednakże paczka moich towarzyszy namówiła mnie, na wypad nad lokalne morze, a dokładniej do Trójmiasta. Bo, jak wiadomo wolno tam cieszyć się urokami opalania i morskich kąpieli, a w przypadku braku słonecznej pogody, nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Do dziś cieszę się, że zdecydowałam się pojechać.

Pogoda naprawdę nie była nadmiernie atrakcyjna, chociaż trafiło się niemniej jednak parę słonecznych dni, jakie wspólnie ze znajomymi wykorzystałam na opalanie się na plaży. W dodatku muszę przyznać, że, to miejsce, jest tak bogate w atrakcje turystyczne, że nie sposób się, jest w nim rzeczywiście nudzić, szczególnie kamperem – akcesoria campingowe . Przede wszystkim w następstwie tego, że tak wiele, jest tam do zobaczenia. Nocowaliśmy w Sopocie, wobec tego też tam zaczęły się nasze przygody. Na początek zwiedziliśmy oczywiście znane molo, które rzeczywiście urzeka swym pięknem.

Później pewnego dnia zdecydowaliśmy się na spacer brzegiem morza, aż do ładnego klifu w Gdyni. To, co kryje taki pejzaż, jest praktycznie nie do przedstawienia. Kolejną przygodą była podróż do urokliwego Gdańska. Przejazd kolejką miejską zaliczam także do atrakcyjnego przeżycia. Jednak widok rzeki Motławy a zaraz za nią starych kamienic, to, coś, co zapiera dech w piersiach. Nie mogliśmy sobie oczywiście odmówić tego, żeby przepłynąć się statkiem na Hel. Fokarium i piękna plaża, to coś, czym szczyci się, to miejsce. Ostatniego dnia stworzonego przez nas pobytu zwiedziliśmy Gdynię oraz przepiękny port oraz statki muzealne. Te 9. wakacje, to w rzeczywistości był profesjonalny pomysł.

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz