Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Zabieg botoksu wykonywany w komfortowych warunkach

Zabieg botoksu wykonywany w bezpiecznych warunkach w Pure Aesthetic to jeden z innowacyjnych zabiegów z dyscypliny medycyny estetycznej. Traktowany jest on jako zabieg anti – aging. Przed każdym Botoks Lublin ma miejsce wywiad ze specjalistą. Konsultacja ma za zadanie zakwalifikować do zrobienia interwencji medycznej. Klientki są poinformowane o efektach, wskazaniach oraz przeciwwskazaniach. Można również liczyć na uzyskanie dalszej dokumentacji zdjęciowej, przed i po zabiegu. To wskazuje, że gabinet to miejsce renomowane. Znieczulenie dobierane jest indywidualnie i wykorzystywane są jedynie przetestowane narzędzia.

Z tego powodu można spodziewać się doskonałych efektów. W dodatku pacjenci mogą liczyć też liczyć na opiekę pozabiegową. Szczegółowy opis udostępnionych zabiegów zaprezentowany jest na stronie internetowej. To dokładnie botoks jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów, zarówno przez panie, jak i przez panów. Toksyna botulinowa pomoże wygładzać oraz spłaszczyć zmarszczki mimiczne. Wstrzyknieta we właściwy mięsień zablokuje przekazywanie impulsów pomiędzy nerwami a mięśniami. Tego typu oddziaływanie trwa od czterech do 6 miesięcy. Po ostrzyknięciu mięsień rozluźni się i skóra nie marszczy się.

Dzięki temu twarz prezentuje się młodziej i w dalszym ciągu naturalnie. Zabieg można powtarzać co 6 miesięcy. Pacjenci decydują się na niego, ponieważ przynosi bezzwłoczne rezultaty i jest nieinwazyjny. Najczęstsze wskazania do jego wykonania to: zmarszczki mimiczne głównie w górnej części twarzy, okolica między brwiami a więc tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza wokół ust, zmarszczki i fałdy na brodzie i szyi, a także opadające kąciki ust. Z zastosowaniem toksyny botulinowej wykonane są także zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie zgrzytania zębami, obniżenie i wydłużenie bródki, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości i korekcja uśmiechu dziąsłowego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To ci się spodoba:

Dodaj komentarz